Военкомат Центр зайнятості АМУ
Амбулаторію загальної практики-сімейної медицини відкрили в мікрорайоні "Мінзаводський"
2019-06-14

13 червня відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в мікрорайоні "Мінзаводський" по вул. Свидницього, 9. Це стала знаковою подією в житті мікрорайону та подарунком до Дня медичного працівника.

У мікрорайоні "Мінзаводський" проживає більше 8 тисяч мешканців. Для них і було облаштовано амбулаторію сімейної медицини, щоб дорослі і діти змогли отримати якісну первинну медичну допомогу без черг та у комфортному приміщенні. Цю амбулаторію  відкрито у рамках реформування міської ланки первинної медицини, яка покликана надавати якісні медичні послуги за місцем проживання. Про це під час урочистого відкриття зазначила секретар міської ради Наталія Гирка, заступник міського голови Сергій Михайленко, керівник комунального некомерційного підприємства «Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Олександр Фошин. Від імені жителів мікрорайону вдячні слова висловив Віталій Сєров, голова цього мікрорайону. Прийом населення у цій амбулаторії ведуть лікар-терапевт Королевська Тетяна Вікторівна та лікар-педіатр Богданова Наталія Володимирівна.

Окрім обстеження та лікування, лікарі первинної ланки, в разі необхідності, можуть видавати направлення до вузькопрофільних спеціалістів, виписувати рецепти на ліки та будь-які медичні довідки. Амбулаторія забезпечена автомобілем.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net