Миргород фестивальний Военкомат
Альтернативні джерела енергії в м. Миргород – перші результати проекту
2013-12-19

17-18 грудня 2013 року, в рамках реалізації Проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», Департаментом економічного розвитку, спільно з ВБО „Інститут місцевого розвитку”, проведено дводенний семінар на тему: «Презентація звіту «Виробництво теплової енергії з біомаси: аналіз законодавства, регуляторних аспектів і податкової політики та рекомендації щодо необхідних змін у чинному законодавстві та для сприяння впровадженню пілотного проекту в м. Миргород».

У семінарі взяли участь: представники Полтавської облдержадміністрації, представники усіх районів області та підприємств  централізованого теплопостачання Полтавської області, наукових установ, засобів масової інформації. Делегацію від Миргорода очолював міський голова Сергій Соломаха.

Презентований на семінарі документ містить аналіз законодавства, регуляторних аспектів і податкової політики у сфері виробництва теплової енергії із біомаси. Він підготовлений спеціалістами Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» в рамках Проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», реалізація якого, поміж інших завдань, передбачає переобладнання однієї з існуючих котелень або визначення іншого виробничого майданчика у м. Миргороді для генерації теплової енергії з використанням місцевої біомаси.

Спеціалістами ВБО «Інститут місцевого розвитку» було досліджено положення 127 законодавчих актів з питань виробництва теплової енергії із відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива. Серед них: 36 законів України; 10 указів Президента України; 27 постанов Кабінету Міністрів України; 6 розпоряджень Кабінету Міністрів України; 35 документів – наказів, постанов та листів центральних органів виконавчої влади, а також 13 документів, які встановлюють державні будівельні норми, державні стандарти, державні санітарні правила; крім цього, 6 проектів законів та інших нормативних документів.

Окрім висновків, сформульованих за результатами дослідження, звіт містить рекомендації щодо необхідних змін у чинному законодавстві та для сприяння впровадженню пілотного проекту із встановлення котла, який вироблятиме теплову енергію з біомаси. Інформація з представленого документу може стати практичним посібником для тих, хто має намір здійснювати діяльність із виробництва теплової енергії з біомаси. А його головна відмінність від інших подібних документів у тому, що він має не лише теоретичне, але і практичне спрямування.

Проект «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку». В рамках зазначеного Проекту передбачається створення мережі теплогенеруючих котелень з використанням місцевої біомаси у Миргородському та інших районах Полтавської області.

Довідково:

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» заснована у 2004 році групою провідних спеціалістів у сфері житлово-комунального господарства та соціально-економічного розвитку міст та регіонів. Серед працівників та консультантів ІМР – науковці, кандидати економічних, соціологічних та технічних наук, професори, доценти, фахівці, які мають великий досвід роботи в комунальних підприємствах, проектних та академічних інститутах. ІМР здійснює благодійну діяльність в інтересах суспільства через всебічну підтримку місцевого розвитку та соціально-економічного реформування житлово-комунального господарства в Україні.

Агентство США з Міжнародного Розвитку(USAID), Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року.

За матеріалами сайту Полтавської ОДА

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

29 червня 2017 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Запрошуємо усіх шанувальників оркестрової музики на цікавий концерт!

3 липня о 19.00 у районному будинку культури відбудеться концерт оркестру народних інструментів викладачів Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця

     
     
Запрошуємо на святкування Івана Купала

6-го липня відбудеться святкування Івана Купала

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net