Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Аліменти на утримання батьків
2019-03-27

27 березня для підопічних Територіального центру відбувся плановий захід-зустріч із головним спеціалістом Миргородського бюро правової допомоги Н.М. Пищимухою під назвою «Аліменти на утримання батьків». Наталія Миколаївна розповіла, що повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Між батьками і дітьми існують певні майнові відносини, тому батьки поважного віку мають повне право вимагати аби діти їх утримували. Практика щодо сплати аліментів на утримання батьків вже існує в Україні. Однак такі аліменти призначаються через суд. 

Розмір аліментів визначається в судовому порядку в залежності від матеріального та сімейного становища батьків та дітей. Якщо батько або мати тяжкохворі та потребують особливого догляду, суд зобов’яже дітей покривати витрати на лікування. Такі виплати може здійснювати один з дітей або усі відразу.

            Неможливо змусити дорослих повнолітніх дітей любити і поважати своїх батьків. Любов, порядність і чесність є етичними поняттями, а не юридичними.

            Студенти Університету третього віку виявили цікавість до прочитаної лекції, активно задавали питання, що найбільше їх турбують у повсякденному житті. Всім бажаючим були надані індивідуальні поради і рекомендації та запрошення на юридичне консультування до Миргородського бюро правової допомоги, - повідомили в Територіальному центрі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошення

Оголошення  щодо продовження договору оренди шляхом аукціону - нежитлове приміщення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net