Военкомат Центр зайнятості АМУ
Аліменти на утримання батьків
2019-03-27

27 березня для підопічних Територіального центру відбувся плановий захід-зустріч із головним спеціалістом Миргородського бюро правової допомоги Н.М. Пищимухою під назвою «Аліменти на утримання батьків». Наталія Миколаївна розповіла, що повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Між батьками і дітьми існують певні майнові відносини, тому батьки поважного віку мають повне право вимагати аби діти їх утримували. Практика щодо сплати аліментів на утримання батьків вже існує в Україні. Однак такі аліменти призначаються через суд. 

Розмір аліментів визначається в судовому порядку в залежності від матеріального та сімейного становища батьків та дітей. Якщо батько або мати тяжкохворі та потребують особливого догляду, суд зобов’яже дітей покривати витрати на лікування. Такі виплати може здійснювати один з дітей або усі відразу.

            Неможливо змусити дорослих повнолітніх дітей любити і поважати своїх батьків. Любов, порядність і чесність є етичними поняттями, а не юридичними.

            Студенти Університету третього віку виявили цікавість до прочитаної лекції, активно задавали питання, що найбільше їх турбують у повсякденному житті. Всім бажаючим були надані індивідуальні поради і рекомендації та запрошення на юридичне консультування до Миргородського бюро правової допомоги, - повідомили в Територіальному центрі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на урочистості до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Тематичний захід відбудеться 14 жовтня у Сквері Козацької Слави. Початок о 10.00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 15.10.2019 по 18.10.2019р відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Результати конкурсу!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що по результатах конкурсного відбору виконавців робіт з розроблення Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Озерною, Лікарняною, Садовою в м. Миргороді, який відбувся 1 жовтня 2019 року, визначено переможцем ТОВ "ЗЕМЕСЛОД" (м. Полтава, вул. Довженка, 2а, код ЄДРПОУ 40985939) – цінова пропозиція – 192395,91 грн, термін виконання робіт жовтень-грудень 2019року.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net