Военкомат АМУ
Акценти планового засідання виконкому
2017-04-10

10 квітня відбувся плановий виконком. Перед початком роботи міський голова Сергій Соломаха презентував команду інспекції з благоустрою на чолі з Володимиром Поцяпуном. Інспектори у спеціальній формі слідкуватимуть за дотриманням правил благоустрою та складатимуть адмінпротоколи на порушників. Також перед засіданням виконкому очільник міста вручив сертифікати переможцям міської програми "Місто активних громадян 2017". Цього року визначено 12 проектів-переможців з 45 поданих заявок.

Кожна ініціатива отримає кошти з міського бюджету на облаштування зон відпочинку та благоустрій територій. Очільник міста подякував містянам за активність та бажання зробити місто кращим. Продовжити реалізовувати свої ініціативи переможці міської програми зможуть, в тому числі, і за допомогою коштів з обласного бюджету, - розповіла начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Тетяна Усик. Вона  повідомила, що на обласному рівні першими в Україні розробляють механізм бюджету участі, що дасть змогу втілювати ідеї громадян, задовольняти потреби та започаткувати гарну практику залучення громади та їх співпраці з органами місцевого самоврядування. Планується в 2017 році прийняти обласне положення, провести конкурс, голосування, визначити переможців, передбачити фінансування, та вже в 2018 році реалізувати проекти громадян.

На порядку денному планового виконкому ньому підбили підсумки рад мікрорайонів міста. Доповідала начальник організаційного відділу Любов Артикульна. Співдоповідачами були секретарі рад мікрорайонів. Вони прозвітували про зроблене та  окреслили проблемні питання. Також на засіданні було розглянуто та прийнято рішення з питань архітектури та містобудування, підприємницької діяльності  та обговорено актуальні питання з життєдіяльності міста.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення щодо назв міських парків та скверів:

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс проектів бізнес–планів представників малого та середнього бізнесу на отримання фінансової поворотної допомоги

     
     
Планові відключення електропостачання

Де у Миргороді не буде світла?

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net