Военкомат АМУ
Акценти планового засідання виконкому
2017-04-10

10 квітня відбувся плановий виконком. Перед початком роботи міський голова Сергій Соломаха презентував команду інспекції з благоустрою на чолі з Володимиром Поцяпуном. Інспектори у спеціальній формі слідкуватимуть за дотриманням правил благоустрою та складатимуть адмінпротоколи на порушників. Також перед засіданням виконкому очільник міста вручив сертифікати переможцям міської програми "Місто активних громадян 2017". Цього року визначено 12 проектів-переможців з 45 поданих заявок.

Кожна ініціатива отримає кошти з міського бюджету на облаштування зон відпочинку та благоустрій територій. Очільник міста подякував містянам за активність та бажання зробити місто кращим. Продовжити реалізовувати свої ініціативи переможці міської програми зможуть, в тому числі, і за допомогою коштів з обласного бюджету, - розповіла начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Тетяна Усик. Вона  повідомила, що на обласному рівні першими в Україні розробляють механізм бюджету участі, що дасть змогу втілювати ідеї громадян, задовольняти потреби та започаткувати гарну практику залучення громади та їх співпраці з органами місцевого самоврядування. Планується в 2017 році прийняти обласне положення, провести конкурс, голосування, визначити переможців, передбачити фінансування, та вже в 2018 році реалізувати проекти громадян.

На порядку денному планового виконкому ньому підбили підсумки рад мікрорайонів міста. Доповідала начальник організаційного відділу Любов Артикульна. Співдоповідачами були секретарі рад мікрорайонів. Вони прозвітували про зроблене та  окреслили проблемні питання. Також на засіданні було розглянуто та прийнято рішення з питань архітектури та містобудування, підприємницької діяльності  та обговорено актуальні питання з життєдіяльності міста.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Зустріч міського голови з жителями Рад мікрорайонів у рамках річного звіту

Графік проведення зустрічей міського голови Сергія Соломахи з жителями Рад мікрорайонів у рамках річного звіту

     
     
Увага! Скликається сесія!

29 січня 2019 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається сорок третя сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Водохреща у Миргороді: де освячуватимуть воду

У День свята Водохреща, 19 січня, освячення води  у Миргороді   проходитиме: 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net