Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Акценти 52-ї сесії міської ради
2015-03-27

Відбулася 52 сесія міської ради. Засідання пройшло у відкритому режимі. Депутати розглянули та прийняли рішення з 35 питань порядку денного. Перед відкриттям пленарного засідання міський голова Сергій Соломаха вручив державну нагороду - Орден «За заслуги» ІІ ступеня  Віктору Брикульцю - заслуженому художнику України, почесному громадянину Миргорода, члену Національної спілки художників України, кавалеру ордена Фаберже. Нашого земляка було відзначено нагородою відповідним Указом Президента України Петра Порошенка до Дня Соборності України.

На 52 сесії депутати обговорювали передбачені порядком роботи питання, висловлювали думки та вносили пропозиції щодо проекту рішень.

Одноголосно було прийнято рішення про присвоєння звання „Почесний громадянин міста Миргорода”(посмертно) українському поету, члену Національної Спілки письменників України Антону Дмитровичу Шевченку. Одностайно було надано дозвіл Миргородській міській громадській організації «Хартія Пам'ять» на виготовлення та встановлення на фасаді житлового будинку № 6А по вул. Кашинського меморіальної дошки до 60- річчя з дня народження Василя Третецького.

Під час роботи сесії було затверджено нові міські програми. Зокрема, Програму фінансування тимчасових робіт за участю ПРООН для вимушено переміщених осіб та Програму регулювання чисельності безпритульних тварин у Миргороді на 2015-2017 роки.  Перша передбачає фінансування тимчасових робіт за участю ПРООН для вимушено переміщених осіб проводиться за рахунок коштів ПРООН в розмірі 73500 гривень. Кошти використовуються на виплату заробітної плати 5 фахівців із соціальної роботи відділу соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Миргородської міської ради.

Інша програма спрямована на цивілізоване вирішення цих ситуацій шляхом зменшення чисельності безпритульних тварин гуманними методами, а також донесення до суспільної свідомості населення стандартів гуманного поводження з тваринами. Основна частина Програми базується на ідеї стерилізації та вирішенні проблем з утриманням домашніх та інших тварин, що включає в себе заходи щодо регулювання кількості безпритульних тварин шляхом їх відловлювання та стерилізації. Фінансування заходів Програми здійснюватиметься в межах коштів, передбачених у міському бюджетах на відповідний рік, благодійних внесків, пожертв, коштів міжнародних фондів та організацій захисту тварин. У міському бюджеті на ці цілі закладено 75тис.грн.

У ході сесії було також обговорено та прийнято рішення з  низки важливих для життєдіяльності міста питань.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Засідання виконавчого комітету
 10 березня 0 9.00  скликається черговий виконком
     
     
“Гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

У середу 3 березня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net