Военкомат Центр зайнятості АМУ
Афганістан: 29 років пам’яті
2018-02-15

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29 річниця виводу військ з території Республіки Афганістан. З нагоди цієї дати у сквері Слави біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг-реквієм. Учасниками заходу були представники міської і районної влади, ветеранських організацій та громадськість.

У зверненнях з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав промовці дякували українським воїнам за вірність присязі і обов'язку. Секретар міської ради Наталія Гирка зазначила, що покоління афганців було і є прикладом мужності для українських захисників. Афганістан став школою патріотизму, військової служби та братерства. "Ви стали взірцем для молодих воїнів, прикладом мужності та героїзму. Ви навчаєте молоде покоління бути патріотами своєї Батьківщини. Ваш інтернаціональний обов’язок навчив Вас цінувати порядність, дружбу та ціну життя і миру. Ви, які пережили загибель своїх друзів, бачили горе та руйнування і жахи війни ніколи не думали, що  через багато років знов доведеться взяти у руки зброю і захищати свою Батьківщину на сході України. Ви постійно надаєте волонтерську допомогу учасникам АТО. Ми дякуємо всім ветеранам-інтернаціоналістам за вірне служіння Батьківщині, за піклування про родини загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління та активність в громадському житті.

Завершився тематичний захід покладанням квітів до підніжжя пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net