Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Легалізація зайнятості населення - на контролі!
2021-09-06

Питання легалізації тіньової зайнятості населення громади знаходиться на постійному контролі у виконавчому комітеті Миргородської міської ради. 03 вересня членами робочої групи на  підставі розпорядження міського голови від 25 січня 2021 року №14-в  «Про створення  робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення» проведено спостереження 9 суб’єктів господарської діяльності, виявлено 1 найманого працівника, який працював без належного  оформлення трудових відносин та 4 фізичних осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації. 

По   вказаних суб’єктах направлено подання до Управління  Держпраці у Полтавській області та ГУ ДПС у Полтавській області для вжиття заходів у межах наданих повноважень. Із суб’єктами господарської діяльності проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Впродовж  січня–вересня 2021 року робочою групою проведено 11 рейдів,  спостережено 98 суб’єктів господарської діяльності, виявлено 11 найманих працівників, які працювали без належного оформлення трудових відносин та 9 фізичних осіб, які здійснювали діяльність без державної реєстрації. По суб’єктах господарської діяльності, у яких виявлено порушення законодавства про працю направлено подання до Управління Держпраці у Полтавській області та ГУ ДПС у Полтавській області  для вжиття заходів у межах наданих повноважень.       

Звертаємось до роботодавців громади з проханням подбати про соціальний захист своїх працівників та забезпечити їх легальною заробітною платою у розмірі, не нижчому за мінімальний рівень.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 02 лютого  2023 року

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net