Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!
2021-04-15

Закон про надання фінансової допомоги у розмірі 8 тисяч гривень підприємцям, які зупинили свою діяльність через карантинні обмеження в "червоних" зонах, набув чинності в Україні 9 квітня.  Вже з 19 квітня у застосунку "Дія" можна буде зареєструватись на отримання такої допомоги.

Відповідно до закону, застраховані фізичні особи–підприємці та наймані працівники, які були змушені припинити свою діяльність через карантинні обмеження у "червоних" зонах, на підставі самостійного звернення отримають з держбюджету одноразову матеріальну виплату у розмірі 8 тисяч гривень. Виплати, як і минулого разу, здійснюватимуться автоматично після реєстрації на Єдиному порталі державних послуг "Дія".

Окрім гарантованої державної допомоги, органи місцевого самоврядування також можуть підтримати суб'єктів господарювання шляхом зменшення ставки єдиного податку  за період  карантину "червоної" зони,  як це було зроблено у 2020 році. Наразі на розгляді у Верховні Раді перебувають законопроєкти № 4423, 4423/1, 4423/2, 4571, 4571/1, 4571/2, 5346.

Як повідомив виконувач обов'язків Миргородського міського голови Олександр Острянин, у разі ухвалення на законодавчому рівні такого рішення, відповідне питання буде винесено на розгляд сесії Миргородської міської ради.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 02 лютого  2023 року

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net