Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
45 років КП "Миргородтеплоенерго"
2022-01-14

14 січня на території КП "Миргородтеплоенерго" відбулися урочистості з нагоди 45-річчя з дня створення підприємства.  Працівників та ветеранів  привітали керівники міста і району. Грамоти Миргородської міської ради кращим працівникам вручив заступник міського голови Сергій Швайка. Сергій Олексійович подякував трудовому колективу та ветеранам галузі, побажав усім миру і затишку в домівках. З нагоди 45-річчя на приміщенні адмінібудівлі відкрили ювілейну дошку, на якій зображено першого директора підприємства Анатолія Подліпного. Саме він очолював колектив протягом 34 років. 

Анатолій Олексійович розповів про трудові будні підприємства, побажав чинному директору Камандару Байрамову та колетиву успіхів і розвитку підприємству. З нагоди свята багатьом працівникам та ветеранам було вручено грамоти та відзнаки різного рівня та подарунки. Почесні гості вручали ветеранам і працівникам підприємства  почесні грамоти Полтавської обласної та Миргородських районної і міської рад, Полтавської і Миргородської державних адміністрацій, Центрального і обласного комітетів професійної спілки житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, адміністрації підприємства.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

09 лютого 2022 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається  чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Повідомлення

Повідомлення  про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради та формування нового складу

     
     
Оголошення

21 січня о 10.00 відбудеться відкриття меморіальної дошки захиснику України Олександру Зубченку (м. Миргород, ПТУ №44, вул.Козацька, 26).

22 січня о 10.00 до Дня Соборності  відбудеться  покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку (м. Миргород, вул. Гоголя, 126).

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net