Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відбулося засідання громадської ради
2023-03-16

Міський голова Сергій Соломаха взяв участь у засіданні громадської ради, що відбулося 16 березня, та прозвітував про роботу за 2022-й рік. Сергій Павлович повідомив, що відповідно до розпорядження міського голови "Про організацію звіту міського голови",  на вебсайті міської ради розміщено деталізовану інформацію. Усі зацікавлені могли ознайомитися з матеріалами звіту та надати запитання і пропозиції за вказаними контактами. Тому сьогодні спілкування з членами громадської ради проходило у форматі "діалогу".

Присутні активно ставили міському голові питання. Вони стосувалися медичного забезпечення миргородців на вторинному рівні, перспективи реконструкції Миргородської лікарні, оновлення централізованої системи водопостачання та водовідведення, реалізації програми поводження з безпритульними тваринами, розчистки річки Хорол.

Міський голова відповів на питання та зазначив, що найближчим часом планує провести виїзні зустрічі з жителями міста та сільських населених пунктів громади.

Також на засіданні громадської ради, що провела її голова Ніна Дрімайло, було внесено зміни до складу громадської ради та переобрано секретаря.

А ще запропоновано новим представникам громадських організацій долучитися до лав громадської ради для спільного вирішення проблемних питань громади.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

27 березня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем Миргородської міської ради Олександром Васильовичем Гуржієм. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
ВАКАНСІЇ

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 24 березня 2023 року

     
     
ОНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК БОРЖНИКІВ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ!

Згідно з інформацією податкової служби, 5136 жителів громади станом на 1 березня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 14,6 млн.грн.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net