Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Ти зможеш, якщо зміг я!
2021-11-19

Популяризація фізичної культури і спорту, активізація рухової активності та здорового способу життя серед дітей з особливими потребами є одним із напрямків роботи міського ЦФЗН «Спорт для всіх».  Фізкультурно-оздоровчі заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!», які проводяться кожен рік працівниками центру  для цієї категорії дітей,  на минулому тижні відбулися і для учнів Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів. Програма заходу включала в себе спортивні змагання з настільного тенісу та волейболу для всіх бажаючих юнаків та дівчат навчального закладу. 

        У  змаганнях з волейболу перше місце посіла команда в складі Костянтина Волошина, Михайла Мішина, Маші Пилипенко, Романа Марковського, Діани Черникової. Серед учасників змагань з настільного тенісу у юнаків переможцем став Тимур Шинкаренко, другим –  Двейн Дурдієв, бронза –  у Дениса Толмачова. Перше місце серед дівчат виборола  Сніжана Спектор, срібло –   у Маші Пилипенко, бронза –  за Ангеліною Оникій. 

         Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями ЦФЗН «Спорт для всіх». Всі учасники заходу, незалежно від спортивних результатів,  отримали солодкі подарункові набори.  

         ММЦФЗН «Спорт для всіх» висловлює вдячність директору школи-інтернату Євгену Похну, вчителю фізичного виховання Руслану Колодчуку  за сприяння у проведенні заходу та активну роботу з популяризації фізичної культури і спорту серед своїх вихованців.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

09 лютого 2022 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається  чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Повідомлення

Повідомлення  про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради та формування нового складу

     
     
Оголошення

21 січня о 10.00 відбудеться відкриття меморіальної дошки захиснику України Олександру Зубченку (м. Миргород, ПТУ №44, вул.Козацька, 26).

22 січня о 10.00 до Дня Соборності  відбудеться  покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку (м. Миргород, вул. Гоголя, 126).

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net