Военкомат Центр зайнятості АМУ
Шановні миргородці!
2017-11-09

Щороку у благоустрій та поліпшення інфраструктури Миргорода вкладаються значні фінансові ресурси. Спрямовуючи на розвиток міста бюджетні та грантові гроші, прагнемо зробити його комфортним та сучасним. Дякуємо небайдужим миргородцям, які власним прикладом показують свою любов до міста, облагороджують його територію, вкладають власні гроші, та реалізують громадські ініціативи. Хотілося, щоб таких активістів було більше.

Прикро, що серед містян залишаються і байдужі до долі свого міста та його розвитку. А є й такі, котрі псують громадське майно. Нещодавно вандали пошкодили інформаційне табло на "розумних" зупинках. Інтерактивні об'єкти, які віднедавна облаштували на території нашого міста - це частина громадського простору, створеного для потреб мешканців. Хотілося, щоб це розуміли всі дбали про його збереження.

Упроваджуючи інноваційні технології, ми прагнемо показати, що місто розвивається, стає європейським та культурним. Виконавчий комітет звертається до миргородців з проханням бути громадського-відповідальними та дбати і берегти зроблене на благо людей. Благоустрій міста, комфортне проживання  в Миргороді залежить від нас! Турбуймося про завтрашнє нашого міста разом!

 

 Виконавчий комітет Миргородської міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net