Военкомат Центр зайнятості АМУ
Шановні миргородці!
2017-11-09

Щороку у благоустрій та поліпшення інфраструктури Миргорода вкладаються значні фінансові ресурси. Спрямовуючи на розвиток міста бюджетні та грантові гроші, прагнемо зробити його комфортним та сучасним. Дякуємо небайдужим миргородцям, які власним прикладом показують свою любов до міста, облагороджують його територію, вкладають власні гроші, та реалізують громадські ініціативи. Хотілося, щоб таких активістів було більше.

Прикро, що серед містян залишаються і байдужі до долі свого міста та його розвитку. А є й такі, котрі псують громадське майно. Нещодавно вандали пошкодили інформаційне табло на "розумних" зупинках. Інтерактивні об'єкти, які віднедавна облаштували на території нашого міста - це частина громадського простору, створеного для потреб мешканців. Хотілося, щоб це розуміли всі дбали про його збереження.

Упроваджуючи інноваційні технології, ми прагнемо показати, що місто розвивається, стає європейським та культурним. Виконавчий комітет звертається до миргородців з проханням бути громадського-відповідальними та дбати і берегти зроблене на благо людей. Благоустрій міста, комфортне проживання  в Миргороді залежить від нас! Турбуймося про завтрашнє нашого міста разом!

 

 Виконавчий комітет Миргородської міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net