Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Плановий виконком
2022-06-15

15 червня відбулося планове засідання виконавчого комітету, що провів міський голова Сергій Соломаха. На засіданні було ухвалено рішення з низки поточних питань, зокрема щодо дотримання прав дітей; підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу; архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю; квартирного обліку; затвердження інвестиційних програм та інші.

У одному із рішень йшлося про початок роботи з проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Миргородської міської територіальної громади. Також детально було обговорено та проголосовано рішення, які прийняті між виконкомами. В основному ці документи стосувалися перерозподілу коштів місцевого бюджету. Відповідні кошти було спрямовано на першочергові потреби відповідно до законодавства воєнного часу. Зокрема на капітальний ремонт доріг громади  виділили 7 млн. грн.  На 3 млн. грн. збільшили резервний фонд, з якого  було спрямовано майже 430 тис. грн. на заходи по запобіганню та ліквідації надзвичайної ситуації в каналізаційній системі. 120 тис.грн. було виділено  на відновлення пожежних гідрантів для КП «Миргородводоканал». За програмою соціального захисту на виплату грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців було спрямовано 30 тис.грн., а також надано матеріальну допомогу жителям громади на поліпшення житлових умов.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді станом на 29 вересня 2022 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

3 жовтня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії керуючою справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніною Борисівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді  станом на 28 вересня 2022 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net