Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Плановий виконком
2022-06-15

15 червня відбулося планове засідання виконавчого комітету, що провів міський голова Сергій Соломаха. На засіданні було ухвалено рішення з низки поточних питань, зокрема щодо дотримання прав дітей; підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу; архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю; квартирного обліку; затвердження інвестиційних програм та інші.

У одному із рішень йшлося про початок роботи з проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Миргородської міської територіальної громади. Також детально було обговорено та проголосовано рішення, які прийняті між виконкомами. В основному ці документи стосувалися перерозподілу коштів місцевого бюджету. Відповідні кошти було спрямовано на першочергові потреби відповідно до законодавства воєнного часу. Зокрема на капітальний ремонт доріг громади  виділили 7 млн. грн.  На 3 млн. грн. збільшили резервний фонд, з якого  було спрямовано майже 430 тис. грн. на заходи по запобіганню та ліквідації надзвичайної ситуації в каналізаційній системі. 120 тис.грн. було виділено  на відновлення пожежних гідрантів для КП «Миргородводоканал». За програмою соціального захисту на виплату грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців було спрямовано 30 тис.грн., а також надано матеріальну допомогу жителям громади на поліпшення житлових умов.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!Змінено дату проведення засідання виконавчого комітету на 28 вересня 2023 року.

Внесено зміни до розпорядження міського голови від 13 вересня 2023 року № 95-в "Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради".

     
     
Оновлено перелік боржників до бюджету громади!

Згідно з інформацією податкової служби, 4179 жителі громади станом на 1 вересня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 11,4 млн. грн.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді 

на 21 вересня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net