Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підготовка до сесії: засідання профільної комісії
2021-10-22

22 жовтня  працювала постійна комісія  з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції. Профільне питання, яке було винесено на розгляд комісії  -  "Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Миргород" Анатолію Подліпному. Відповідне  звернення надійшло  від профспілки  працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового населення України. Анатолій Олексійович  в системі житлово-комунального господарства працював з 1975 року.

34 роки очолював підприємство "Миргородтеплоенерго". Під його керівництвом  були побудовані нові потужні котельні по вулицях Старосвітській,17, Прорізній, Спартаківському, 8, Миргородських дивізій, 12 та введено в експлуатацію нову базу підприємства. Анатолій Подліпний народився 16 червня 1944 року. З 1977 року очолив комунальне підприємство з 14 котельнями та 20,5 км теплових мереж. За сумлінну працю нагороджений грамотами різного рівня, має звання "Заслужений працівник сфери послуг".  Цей проєкт рішення на засіданні підтримали одноголосно.

У "різному" було розглянуто кілька звернень від депутатів фракції ПП "Європейська солідарність", що адресовані Президенту України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів, Генеральному прокурору з таких питань: щодо належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров'я; результатів розслідування Pandora Papers; неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування. Після обговорення  кожного звернення окремо, депутати не підтримали їх для внесення до порядку денного сесії, що відбудеться 29 жовтня.

До відома комісії також було доведено інформацію Про утворення старостинських округів Миргородської міської територіальної громади. Підготовленим проєктом передбачено утворення двох таких одиниць: Перший старостинський округ з центром в селі Хомутець, до якого входять села: Хомутець, Довгалівка, Малі Сорочинці, Зубівка, Руда, Білики, Лещенки, Марченки, Милашенкове, Дібрівка, Верховина, Веселе, Глибоке, Котлярі, Показове, Стовбине, Шпакове, Шахворостівка, Деркачі, Любівщина, Малинівка, Трудолюб.

Другий старостинський округ з центром в селі Петрівці, до якого входять села: Петрівці, Кузьменки, Гаркушинці, Рибальське, Вовнянка, Слобідка, Мальці, Носенки, Осове, Кибинці, Бієве, Ярмаки, Ємці, Єрки.

У роботі комісії взяли участь перший заступник міського голови Олександр Острянин та начальник фінансового управління Сергій Скляр. 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

09 лютого 2022 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається  чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Повідомлення

Повідомлення  про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради та формування нового складу

     
     
Оголошення

21 січня о 10.00 відбудеться відкриття меморіальної дошки захиснику України Олександру Зубченку (м. Миргород, ПТУ №44, вул.Козацька, 26).

22 січня о 10.00 до Дня Соборності  відбудеться  покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку (м. Миргород, вул. Гоголя, 126).

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net