Военкомат Центр зайнятості АМУ
Легалізація зайнятості в місті
2019-06-26

Питання легалізації тіньової зайнятості населення міста знаходиться на постійному контролі  виконавчого комітету Миргородської міської ради. Упродовж 2019 року робочою групою по легалізації заробітної плати та зайнятості населення міста проведено 8 рейдів, спостережено 51 суб’єкт господарської діяльності, виявлено 5 найманих працівників, які працювали без оформлення трудових відносин. 

До управління Держпраці у Полтавській області направлено матеріали по 4 суб’єктах господарської діяльності для вжиття заходів у межах наданих повноважень та 4 матеріали до Головного управління ДФС у Полтавській області. Впродовж поточного року проведено 6 засідань робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості міста, заслухано 19 керівників юридичних осіб та 15 фізичних осіб - суб’єктів господарської діяльності, прийняті відповідні рішення.

За результатами проведеної роботи та згідно з даними Миргородського управління ГУ ДФС У Полтавській області, у добровільному порядку суб’єктами господарської діяльності легалізовано 492 робочих місця.

Звертаємось до роботодавців із проханням подбати про соціальний захист своїх працівників та забезпечити їх легальною заробітною платою у розмірі, не нижчому за мінімальний рівень.

Тетяна Овлах,

начальник відділу праці УСЗН Миргородської міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net