Военкомат Центр зайнятості АМУ
Легалізація зайнятості в місті
2019-06-26

Питання легалізації тіньової зайнятості населення міста знаходиться на постійному контролі  виконавчого комітету Миргородської міської ради. Упродовж 2019 року робочою групою по легалізації заробітної плати та зайнятості населення міста проведено 8 рейдів, спостережено 51 суб’єкт господарської діяльності, виявлено 5 найманих працівників, які працювали без оформлення трудових відносин. 

До управління Держпраці у Полтавській області направлено матеріали по 4 суб’єктах господарської діяльності для вжиття заходів у межах наданих повноважень та 4 матеріали до Головного управління ДФС у Полтавській області. Впродовж поточного року проведено 6 засідань робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості міста, заслухано 19 керівників юридичних осіб та 15 фізичних осіб - суб’єктів господарської діяльності, прийняті відповідні рішення.

За результатами проведеної роботи та згідно з даними Миргородського управління ГУ ДФС У Полтавській області, у добровільному порядку суб’єктами господарської діяльності легалізовано 492 робочих місця.

Звертаємось до роботодавців із проханням подбати про соціальний захист своїх працівників та забезпечити їх легальною заробітною платою у розмірі, не нижчому за мінімальний рівень.

Тетяна Овлах,

начальник відділу праці УСЗН Миргородської міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net