Военкомат Центр зайнятості АМУ
18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримських татар
2016-05-18

Сьогодні в Україні жалоба — 18 травня традиційно вшановуємо День пам’яті жертв геноциду кримських татар. Рівно 72 роки тому розпочалась масштабна депортація корінних жителів півострова.

Репресій зазнали практично усі, незалежно від того чи виступали проти сталінського режиму чи ні. Десятиліттями радянська влада заперечувала свій злочин. Повернутись додому кримські татари змогли лише зі здобуттям незалежності Україною.

“Кримські татари стали одним з тих народів, які в повному обсязі повністю були виселені з своєї батьківщини. Тому є всі підстави говорити, про те, що цей злочин носив характер геноциду, тому що ставилося за мету, по суті — знищити кримських татар, як окремий народ, як окрему якусь культурну спільноту”, — сказав голова українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович у програмі “Лівий берег з Сонею Кошкіною”.

Міністерство закордонних справ опублікувало на своїй сторінці у Facebook відео, присвячене Дню пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net