Военкомат Центр зайнятості АМУ
18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримських татар
2016-05-18

Сьогодні в Україні жалоба — 18 травня традиційно вшановуємо День пам’яті жертв геноциду кримських татар. Рівно 72 роки тому розпочалась масштабна депортація корінних жителів півострова.

Репресій зазнали практично усі, незалежно від того чи виступали проти сталінського режиму чи ні. Десятиліттями радянська влада заперечувала свій злочин. Повернутись додому кримські татари змогли лише зі здобуттям незалежності Україною.

“Кримські татари стали одним з тих народів, які в повному обсязі повністю були виселені з своєї батьківщини. Тому є всі підстави говорити, про те, що цей злочин носив характер геноциду, тому що ставилося за мету, по суті — знищити кримських татар, як окремий народ, як окрему якусь культурну спільноту”, — сказав голова українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович у програмі “Лівий берег з Сонею Кошкіною”.

Міністерство закордонних справ опублікувало на своїй сторінці у Facebook відео, присвячене Дню пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net