Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
14 жовтня - День захисників та захисниць України
2021-10-14

Шановні жителі Миргородської громади!

Прийміть вітання з нагоди величного свята - Дня захисників та захисниць України! 14 жовтня - свято героїв, завдяки яким сьогодні є Україна, свято тих, хто стояв і стоїть на захисті честі, гідності і незалежності нашої держави. Вітаю всіх, хто виконував і виконує священний обов’язок захисника Батьківщини!

Глибока шана пам’яті загиблих героїв, які поклали життя за незалежність та суверенність нашої країни. Вони назавжди залишаться прикладом жертовності та любові до України.

Символічно, що сьогодні ми відзначаємо також День українського козацтва, адже саме козаки були головними захисниками України протягом кількох століть і їх історичний приклад надихав на боротьбу всі наступні покоління українців.

З нагоди свята бажаю усім мирного неба, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у державі та нашій громаді.

 Слава Україні! Слава нашим захисникам!

 Із повагою

Миргородський міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
Сплатіть борги до бюджету громади!

Шановні мешканці громади!

Якщо ви є власниками земельних ділянок або іншої нерухомості, ви повинні були сплатити податки до бюджету громади до 1 вересня.

     
     
Оголошення

27 жовтня 2021 року о  09.00  відбудеться засідання постійної комісії  з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій

     
     
Оголошення

26 жовтня 2021 року о 10.00  відбудеться засідання постійної комісії  з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net