Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання координаційної ради з розвитку підприємництва Миргородської міської територіальної громади
2021-11-12

11 листопада відбулося засідання координаційної ради з розвитку підприємництва Миргородської міської територіальної громади. У ході роботи  було опрацьовано  проєкт "Комплексної програми розвитку малого підприємництва Миргородської міської територіальної громади на 2021-2025 роки у новій редакції". 

 

Проєкт міської програми у новій редакції  розроблений із врахуванням   рекомендацій експертів у рамках проєкту "EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії" та з врахуванням результатів  проведеного опитування малого бізнесу громади. Координаційною радою з розвитку підприємництва було розглянуто основні заходи програми і обговорено низку доповнень до програми, які будуть враховані відповідно до норм чинного законодавства. Також погоджено створення "Інформаційного пункту підприємця" та започаткування конкурсу бізнес-проєктів.

На засіданні Координаційної ради було висвітлено результати опитувальника, підготовленого відділом підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу міської ради "Про підтримку та розвиток підприємництва на території Миргородської міської територіальної громади", що дало можливість владі визначити проблеми, які постають перед бізнесом, а також визначити пріоритетність розв'язання таких проблем.

 

 Відділ підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 02 лютого  2023 року

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net