Военкомат Центр зайнятості АМУ
У полі зору депутатів соціальні питання
2018-06-20

20 червня було проведено засідання комісії з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства. Депутати детально опрацювали та підтримали проектні рішення, внесені на затвердження 38-ї сесії міської ради.

Так, зокрема, досить активно тривало обговорення інформації про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад сіл (селищ) до територіальної громади міста Миргорода та про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання від 11.04.2017року №3 "Про заборону руху вантажного автотранспорту по дорогах міста". Доповідачі аргументовано пояснили необхідність таких рішень та їхнє значення для громад.

Наступним питанням, яке також є важливим для миргородців, було проектне рішення про надання дозволу на оренду нежитлового приміщення під амбулаторію сімейної медицини. Як пояснив начальник відділу охорони здоров'я Сергій Михайленко, на виконання концепції медичної реформи, що передбачає будівництво сімейних амбулаторій у мікрорайонах міста, і на які потрібні кошти, пропонують орендувати нежитлове приміщення у під амбулаторію у мікрорайоні "Спортивний". Таке рішення зекономить кошти міського бюджету. Члени профільної комісії підтримали відповідний проект.

Також на засіданні, у порядку інформування, було заслухано та погоджено проектне рішення про підтримку Звернення Президента України та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання автокефалії Православної Церкви в Україні.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комісії з питань освіти

16.12.2019 року о 13.00 у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net