Военкомат Центр зайнятості АМУ
Працювала земельна комісія
2019-03-06

5 березня в залі засідань міської ради відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів. Депутати розглядали звернення від підприємств та підготовлені проекти рішень земельного відділу для їх подальшого розгляду на сесії.

У зверненнях від керівників підприємств йшлося про надання пільги зі сплати земельного податку на 2019-й рік для 3ТВУЗ Держспецзв"язку; про зменшення ставки земельного податку на земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні ПрАТ "Армапром" та встановлення для ТОВ "Інвестар" ставки податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, в розмірі одного відсотка та про надання пільги зі сплати земельного податку ДП "Миргородський лісгосп".

Вислухавши заявників та роз'яснення фахівців з фінансових, бюджетних та земельних питань, члени комісії залишили звернення на доопрацювання та розгляд на інших комісіях.

Наступний блок земельних питань було підготовлено спеціалістами земельного відділу. Розглядали проекти рішень про припинення та поновлення договорів оренди, затвердження та надання в оренду земельних ділянок, затвердження та погодження документацій із землеустрою, підготовку ділянок на аукціон.

Члени комісії ґрунтовно проаналізували проекти рішень та, запропонувавши зміни по окремих пунктах, погодили їх до подальшого включення до порядку денного сесії.

У "різному" було заслухано звіт голови постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів Валентина Козуліна про роботу за 2018-й рік.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Оголошення про намір здійснення перерахунку тарифів

До уваги споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення!

     
     
Оголошується конкурс

Оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна -  нежитлової будівлі:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net