Военкомат Центр зайнятості АМУ
Працювала земельна комісія
2019-03-06

5 березня в залі засідань міської ради відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів. Депутати розглядали звернення від підприємств та підготовлені проекти рішень земельного відділу для їх подальшого розгляду на сесії.

У зверненнях від керівників підприємств йшлося про надання пільги зі сплати земельного податку на 2019-й рік для 3ТВУЗ Держспецзв"язку; про зменшення ставки земельного податку на земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні ПрАТ "Армапром" та встановлення для ТОВ "Інвестар" ставки податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, в розмірі одного відсотка та про надання пільги зі сплати земельного податку ДП "Миргородський лісгосп".

Вислухавши заявників та роз'яснення фахівців з фінансових, бюджетних та земельних питань, члени комісії залишили звернення на доопрацювання та розгляд на інших комісіях.

Наступний блок земельних питань було підготовлено спеціалістами земельного відділу. Розглядали проекти рішень про припинення та поновлення договорів оренди, затвердження та надання в оренду земельних ділянок, затвердження та погодження документацій із землеустрою, підготовку ділянок на аукціон.

Члени комісії ґрунтовно проаналізували проекти рішень та, запропонувавши зміни по окремих пунктах, погодили їх до подальшого включення до порядку денного сесії.

У "різному" було заслухано звіт голови постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів Валентина Козуліна про роботу за 2018-й рік.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про проведення щорічної перереєстрації осіб, які  потребують поліпшення житлових умов

     
     
Увага! Перекриття вулиці!

У зв'язку із ремонтними роботами дорожнього покриття, які проводяться по вул. Шишацькій, міські пасажирські перевезення тимчасово будуть здійснюватися по вул. Залізничній. 

     
     
До уваги пасічників!

До 1 жовтня приймаються документи від фізичних осіб та суб’єктів господарювання для отримання дотації за утримання бджолосімей

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net