Военкомат Центр зайнятості АМУ
Нові перемоги миргородських спортсменів
2019-03-04

Юні вихованці спортивного клубу «Миргородська Фортеця» під керівництвом тренера Ігора Івка  здобули нові перемоги у відкритому Чемпіонаті Сумської області з Шин Кіокушин Карате. Миргородці виборили золоті, срібні та бронзові медалі.

У цих змаганнях, що проходили 2 березня, взяли участь 13 каратистів з нашого міста. Юні спортсмени  упевнено трималися на  майданчику та показали гарні результати. Хотілося б відзначити найкращих, а саме: Зайцев Владислав та Шуваткін Дмитро посіли перші місця, друге місце за собою залишив Василов Михайло.  Зайцев Данило, Ошека Стас, Лобан Нікіта, Гуляєв Нікіта та Недосвітій Віталій  вибороли бронзові медалі. Вітаємо команду переможців та  тренера!  Попереду ще не одні змагання в цьому сезоні. Хочемо  побажати нашим каратистам здоров‘я, удачі та успіху на шляху, який вони обрали. 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net