Военкомат
Миргород ділиться досвідом роботи
2017-04-21

Напрацювання Миргорода по співпраці з ВПО, розроблені фахівцями Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді має цікавий та ефективний досвід роботи із внутрішньо-переміщеними особами соціальних служб. Моделі налагодження роботи із внутрішньо-переміщеними особами Міністерством соціальної політики визнано найкращим  і рекомендовано для впровадження. 20 квітня місцеві фахівці презентували колегам з Києва алгоритм комплексних дій по співпраці з ВПО.

Спеціалісти Київського міського центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді, директори та заступники районних в місті Києві центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, завідувач сектору сімейної політики ССД КМДА відвідали м. Миргород з метою ознайомлення з практикою роботи центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Миргородської міської ради щодо здійснення соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами, яка визнана кращою та рекомендована Мінсоцполітики для впровадження в містах населенням до 50 тисяч жителів.
  Зустріч відбулася в Миргородській міській раді, де гості мали змогу ознайомитись з Миргородом як містом-курортом, а далі відбулась презентація та обговорення практики надання комплексної допомоги внутрішньо переміщеним особами в місті.

Гордість центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Миргородської міської ради - це програмне забезпечення для роботи з ВПО, яке планується використовувати в роботі з учасниками АТО, сім'ями СЖО. Програма дала можливість систематизувати документи, створити загальну базу даних, яку легко та просто можна було імпортувати з різних документів, з різних інших програм. База даних захищена паролем та має обов'язкову відмітку, що людина згодна на обробку персональних даних. Також програма дозволяє швидко відібрати людей для соціальної підтримки та допомоги одразу за декількома критеріями.

Практичне заняття відбулося на базі центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Миргородської міської ради. До речі, в місті створено єдиний простір по роботі з ВПО, сім'ями СЖО, АТО. Це дуже зручно, та продуктивно.

Довідково

На сьогодні у Миргороді офіційно зареєстровано 1964 внутрішньо-переміщені особи, це - найвищий показник у Полтавській області. Для взаємодії та підтримки таких громадян у місті на базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і було створено Єдиний центр допомоги внутрішньо-переміщеним особам, розроблено алгоритм співпраці із переселенцями та окреслено дії, для підтримки ВПО.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Де в Миргороді відключатимуть світло?

Планові відключення електропостачання  23-27 квітня 2018 року 

     
     
21 квітня оголошено Днем благоустрою території міста Миргорода

Відповідне розпорядження № 54-в підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Увага!

Оголошено конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net