Военкомат Центр зайнятості АМУ
26 квітня – День Чорнобильської трагедії
2017-04-26

Дорогі  миргородці!

 Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

26 квітня ми згадуємо одну з найбільш трагічних дат в історії нашої країни. 31 рік тому на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався вибух, який спричинив чи не наймасштабнішу техногенну катастрофу в світі. З тих пір Чорнобиль став синонімом болю, людських втрат та скорботи.

Радіоактивна хмара від аварії накрила тисячі квадратних кілометрів української землі та території європейських країн. У боротьбі з ядерним вогнем загинули десятки наших рятувальників, сотні співвітчизників були госпіталізовані, а мільйони людей зазнали різного роду уражень. Низько схиляємо голови перед усіма, хто не піддався страху і ризикнув, а то й пожертвував життям заради приборкання атомної смерті та забезпечення радіаційної безпеки. Аварія залишила відбиток не тільки техногенного, але й гуманітарного та соціального характеру. І цього року, й усі наступні роки одним із головних завдань для нас лишаються допомога постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, своєчасне надання їм соціальних і медичних послуг.

Шановні ліквідатори аварії! Вдячні Вам за відвагу та самопожертву, проявлені заради порятунку від катастрофи планетарного масштабу. Зичу Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя та  родинного затишку.

 З повагою 

міський голова  Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     

Запрошуємо 29 лютого  на центральну площу міста на театралізоване свято Масниці «Сонце зустрічаєм, сонце величаєм!»

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net