Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
1-й Форум учасників Європейської Енергетичної відзнаки
2021-11-29

Миргородський міський голова Сергій Соломаха взяв участь  у 1-му Форумі учасників Європейської Енергетичної відзнаки в Україні, що відбувся 25 листопада.  Під час заходу було представлено досвід європейських  країн у підходах до місцевих енергетичних стратегій та реалізації програм підтримки громад у сфері енергоефективності, а також перший практичний досвід українських громад у впровадженні ЄЕВ. 

Відбулися панельні дискусії щодо довготривалого енергетичного планування у містах та інвестицій в енергоефективність. Участь у форумі  взяли представники Швейцарського Бюро Співробітництва, ключових міністерств, донорських та міжнародних фінансових організацій, а також українських громад, що впроваджують чи зацікавлені у впровадженні ЄЕВ.

Нагадаємо, що до числа учасників Європейської Енергетичної відзнаки в Україні Миргород доєднався у 2021 році. Консультанти  протягом травня-жовтня  оцінили 79 критеріїв у сфері енергії та клімату. На цьому початковому етапі громада досягла 1 рівня "Сертифікований  учасник".

Довідково: За проєктом EXCITE п'ять українських громад, а серед них і Мирородська міська територіальна громада, відібрана для підтримки впровадження Європейської Енергетичної Відзнаки, що реалізується, як частина масштабної Програми ЄС (Horizon 2020). Європейська Енергетична Відзнака (ЄЕВ) – це система управління якості та сертифікації для муніципалітетів і регіонів. Вона допомагає органам місцевої влади впроваджувати підходи міждисциплінарного планування та заходи енергетичної та кліматичної політики.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Оголошено конкурс з визначення операторів паркування в Миргородській міській територіальній громаді

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 05 червня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net