Военкомат Центр зайнятості АМУ
Із засідання архітектурно-містобудівної ради
2017-08-18

 Відбулося планове засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Миргородської міської ради.  На порядку денному було обговорено та ухвалено рішення з наступних питань:

  1. Розгляд результатів громадського обговорення, проведеного на виконання рішення виконавчого комітету № 445 від 12.07.2017р., щодо надання спеціального зонального погодження з метою отримання містобудівних умов  і обмежень забудови земельної ділянки: "Будівництво індивідуального гараж, за адресою: вул. Багачанська, 34-А, гараж № 24 в  м. Миргороді Полтавської області".
  2. Розгляд результатів громадського обговорення, проведеного на виконання рішення виконавчого комітету № 445 від 12.07.2017р., щодо надання спеціального зонального погодження на стадії оформлення права власності  на земельну ділянку, за адресою: вул. Гоголя (район № 36-42) в м. Миргороді" з цільовим призначенням – для будівництва індивідуальних гаражів.
  3. Обговорення детального плану території в межах вул. Шляхова м. Миргород, розробленого ФОП Кіріченко А.А.
  4. Розгляд результатів громадського обговорення, проведеного на виконання рішення виконавчого комітету № 463 від 26.07.2017р., щодо надання спеціального зонального погодження з метою отримання містобудівних умов  і обмежень забудови земельної ділянки: "Будівництво зблокованих гаражів на 12 парко-місць по вул. П. Мирного, 3 в м. Миргороді".
ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Оголошення про намір здійснення перерахунку тарифів

До уваги споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення!

     
     
Оголошується конкурс

Оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна -  нежитлової будівлі:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net