Военкомат Центр зайнятості АМУ
До уваги ФОП: припинити підприємницьку діяльність можна тільки у держреєстратора
2019-09-03

Фізична особа підприємець сплачує єдиний соціальний внесок незалежно  від факту отримання чи неотримання доходу від підприємницької діяльності. Це значить, що якщо ФОП тимчасово припинила діяльність, але у Держреєстратора такі відомості відсутні, підприємець вважається діючим і повинен обов’язково сплачувати єдиний соціальний внесок.

Припинити підприємницьку діяльність можна тільки у Держреєстратора.

         Починаючи з 1 січня 2019 року фізичні особи – підприємці зобов'язані сплачувати єдиний внесок за себе не менше мінімального страхового внеску за місяць, тобто не менше 918,06 грн. за місяць. Єдиний внесок в 2019 році сплачується щокварталу по строку 19 квітня 2019 року, 19 липня 2019 року, 19 жовтня 2019 року, 19 січня 2020 року та за поданим звітом за 2019 рік (по строку 9 лютого 2020 року ) – в день подання такого звіту. Звільнення від сплати єдиного внеску за себе передбачено у 2019 році для ФОП, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

          Нагадуємо, єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Розстрочення та відстрочення заборгованості зі сплати ЄСВ не передбачено. Заборгованість не підлягає списанню. Строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені з єдиного внеску не застосовується. Дізнатися про наявність/відсутність заборгованості з єдиного внеску можна особисто звернувшись до ДФС з відповідною письмовою заявою, або через «Електронний кабінет».
           Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області  звертають особливу увагу, що період, за який наявна заборгованість з єдиного соціального внеску, не буде зарахованим до страхового стажу до повного погашення боргу. Також відомості про стан заборгованості зі сплати ЄСВ фізичних осіб-підприємців та про зарахування страхового стажу можна отримати через сервіс веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

Інформаційно-консультативна служба

Головного управління ПФУ в Полтавській області

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net