Военкомат Центр зайнятості АМУ
Ділимося досвідом
2017-05-29

Миргород з робочим візитом відвідали делегати з міста Чугуїв: міський голова Галина Мінаєва, секретар міськради Наталія Нежид та в.о начальника Управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міськради Галина Петрова. Делегати зустрілися з секретарем міської ради Наталією Гиркою та начальником ВЖКГ Михайлом Коркішко.

Представники міст, які є учасниками багатьох проектів, підтримують давні дружні зв'язки. До слова, очільниця Чугуїва вже четверту каденцію керує містом. У Миргород, як передове місто в питанні реалізації проектів та різноманітних практик, чугуївці приїхали переймати досвід. Передусім представники органів місцевого самоврядування цікавилися діяльністю міської ради у рамках децентралізаційних реформ, співпрацею з радами мікрорайонів. Досить багато часу приділили роботі житлово-комунальної сфери та її структурного підрозділу - інспекції з благоустрою. Як розповіла Галина Мінаєва, такі робочі зустрічі дають відповідь на багато проблемних питань, які схожі для більшості громад, а Миргород постійно виокремлюється сучасними та прогресивними методиками у вирішенні питань в життєдіяльності своєї громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Оголошення про намір здійснення перерахунку тарифів

До уваги споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення!

     
     
Оголошується конкурс

Оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна -  нежитлової будівлі:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net