Военкомат Центр зайнятості АМУ
Ділимося досвідом
2017-05-29

Миргород з робочим візитом відвідали делегати з міста Чугуїв: міський голова Галина Мінаєва, секретар міськради Наталія Нежид та в.о начальника Управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міськради Галина Петрова. Делегати зустрілися з секретарем міської ради Наталією Гиркою та начальником ВЖКГ Михайлом Коркішко.

Представники міст, які є учасниками багатьох проектів, підтримують давні дружні зв'язки. До слова, очільниця Чугуїва вже четверту каденцію керує містом. У Миргород, як передове місто в питанні реалізації проектів та різноманітних практик, чугуївці приїхали переймати досвід. Передусім представники органів місцевого самоврядування цікавилися діяльністю міської ради у рамках децентралізаційних реформ, співпрацею з радами мікрорайонів. Досить багато часу приділили роботі житлово-комунальної сфери та її структурного підрозділу - інспекції з благоустрою. Як розповіла Галина Мінаєва, такі робочі зустрічі дають відповідь на багато проблемних питань, які схожі для більшості громад, а Миргород постійно виокремлюється сучасними та прогресивними методиками у вирішенні питань в життєдіяльності своєї громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про проведення щорічної перереєстрації осіб, які  потребують поліпшення житлових умов

     
     
Увага! Перекриття вулиці!

У зв'язку із ремонтними роботами дорожнього покриття, які проводяться по вул. Шишацькій, міські пасажирські перевезення тимчасово будуть здійснюватися по вул. Залізничній. 

     
     
До уваги пасічників!

До 1 жовтня приймаються документи від фізичних осіб та суб’єктів господарювання для отримання дотації за утримання бджолосімей

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net