Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Болгарські канікули
2019-10-29

З 11 по 19 жовтня 2019 року делегація Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 імені І.А. Зубковського у складі учнів, які є лідерами шкільного самоврядування, переможцями шкільних та міських олімпіад з навчальних предметів, та учителів, з метою підтримки дружніх стосунків із містом–побратимом Горна Оряховиця відвідали сонячну Болгарію.

За запрошенням директора Професійної гімназії легкої промисловості та економіки імені Атанаса Бурова Георгія Іванова десять українських дітей проживали у сім’ях своїх однолітків, студентів гімназії.

У рамках програми учні відвідали гімназію імені Атанаса Бурова, де відбулася взаємопрезентація освітніх закладів, мали можливість побувати в історичному музеї та в художній  галереї «Никола Каранешева». Наступні дні болгарських канікул були насичені яскравими подорожами до міст Велико Тирново, Плевен, Варна.

Наші діти поринули в атмосферу національного колориту, познайомилися з сімейним устроєм болгарів, скуштували смачну болгарську кухню.

Щирість, гостинність, необмеженість свободи вразили  українську делегацію. Ця поїздка стала початком нових дружніх відношень, нових можливостей  для учнівської молоді.

Щиро дякуємо Миргородській міській раді, Общині Горна Оряховиця, колективу Професійної гімназії імені Атанаса Бурова за можливість відвідати місто – побратим Горна Оряховиця. І сподіваємося на подальшу підтримку дружніх стосунків.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 06 червня 2023 року

     
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Оголошено конкурс з визначення операторів паркування в Миргородській міській територіальній громаді

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net