Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Скликається п’ятдесята сесія міської ради
2015-01-13

16 січня 2015 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться п’ятдесята сесія міської ради шостого скликання. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Соломаха. На розгляд сесії внесені питання:

1. Про міський бюджет на 2015 рік.

2. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам міста на 2015 рік.

3. Про визнання такими , що втратили чинність рішення 6 сесії Миргородської міської ради 6 скликання від 28 січня 2011 року № 36   «Про затвердження Положення про порядок нарахування та сплати  збору  за провадження деяких видів підприємницької діяльності» та 10 сесії  Миргородської міської ради 6 скликання від 29 червня 2011 року № 4   «Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради шостого скликання від 28 січня 2011 року № 36 «Про затвердження Положення про порядок нарахування та сплати  збору  за провадження деяких видів підприємницької діяльності».

4. Про затвердження Положення про порядок справляння  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно.

5. Про затвердження в новій редакції Положення про єдиний податок.

6. Про затвердження Положення про порядок справляння транспортного податку, як складової податку на майно.

7. Про затвердження Положення про порядок справляння плати за землю, як складової податку на майно.

8. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

 9. Про затвердження Порядку і нормативу відрахування комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до міського бюджету частини чистого прибутку (доходу)  у 2015 році.

10. Про Програму економічного  і соціального розвитку міста Миргорода на 2015 рік.

11. Про затвердження комплексної схеми розміщення стаціонарних тимчасових споруд (існуючих і перспективних) для провадження підприємницької діяльності на території міста Миргорода.

12. Про затвердження структури, загальної чисельності, штатного розпису апарату міської ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання.

 13. Про затвердження Програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення  територіальної оборони на 2015 рік.

14. Про встановлення надбавок та преміювання міського голови у 2015 році.

15. Про припинення договорів оренди, затвердження документацій із землеустрою та надання земельних ділянок в оренду, поновлення договорів оренди, надання дозволів на виготовлення документацій із землеустрою,  підготовку аукціонів та конкурсів, продаж земельних ділянок.

16. Про індивідуальне землекористування, надання дозволів на виготовлення документацій із землеустрою, затвердження документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду.

17. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.

18. Депутатські запити.

19. Різне.

На сесію запросити: депутатів Полтавської обласної ради від міста; керівників бюджетних організацій, начальників відділів, управлінь міської ради; ради мікрорайонів міста; засоби масової інформації.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 травня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]