Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
ПОВІДОМЛЕННЯ
2016-05-25

про оприлюднення проекту рішення Миргородської міської ради “Про затвердження у новій редакції Положення про порядок нарахування та сплати земельного податку юридичними та фізичними особами, як складової податку на майно”

На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації” з метою одержання зауважень та позицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Миргородська міська рада виносить на публічне обговорення проект рішення “ Про затвердження у новій редакції Положення про порядок нарахування та сплати земельного податку юридичними та фізичними особами, як складової податку на майно”.

Проект спрямований на удосконалення процедури відчуження майна, а також передачі майна у межах комунальної власності територіальної громади м. Миргорода, розширення сфери застосування Положення, а також приведення Положення у відповідність до норм та вимог чинних законодавчих актів.

Підставою для розробки проекту є Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Податковий кодекс України, Земельний кодекс України, з урахуванням інших законодавчих та нормативно-правових актів у сфері регулювання земельних відносин.

Розробник: Земельний відділ міської ради.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення за адресою:

Миргородська міська рада

37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, тел. 5 – 25 –01; 5 –60 – 86.

Аналіз регуляторного впливу та проект рішення опубліковано нижче.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]