Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Повідомлення про оприлюднення
2023-03-09

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - Правил благоустрою територій населених пунктів Миргородської міської територіальної громади.

Внаслідок проведення адміністративно-територіальної реформи утворена Миргородська міська територіальна громада, до складу якої, крім міста Миргород, увійшли села: Білики, Лещенки, Марченки, Милашенкове, Вовнянка, Гаркушинці, Рибальське, Дібрівка, Верховина, Веселе, Глибоке, Котлярі, Показове, Стовбине, Шпакове, Зубівка, Руда, Кибинці, Бієве, Петрівці, Кузьменки, Слобідка, Мальці, Носенки, Осове, Хомутець, Довгалівка, Малі Сорочинці, Шахворостівка, Деркачі, Любівщина, Малинівка, Трудолюб, Ярмаки, Ємці, Єрки.

Стаття 10 Закону України „Про благоустрій населених пунктів” визначає, що до повноважень міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить затвердження правил благоустрою територій населених пунктів.

Наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310 «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту» затверджено Типові правила та вимоги щодо благоустрою території населених пунктів, які встановили нові правила та механізми їх дотримання. У разі якщо місцевою радою не прийнято рішення про затвердження правил благоустрою населеного пункту, застосовуються Типові правила, але при цьому не будуть враховані місцеві особливості, а отже не вдасться в повній мірі вирішити проблеми громади в сфері благоустрою.

З метою розроблення і здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування, а також природних ландшафтів, інших природних комплексів і об'єктів; організації належного утримання та раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд та об'єктів рекреаційного, природоохоронного, оздоровчого, історико-культурного та іншого призначення; створення умов для реалізації прав та виконання обов’язків суб'єктами у сфері благоустрою населених пунктів.

Відповідно до Конституції України і Законів України „Про благоустрій населених пунктів”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, „Про охорону навколишнього природного середовища”, „Про відходи”, “Про автомобільний транспорт”, “Про дорожній рух”, «Про охорону культурної спадщини», «Про органи самоорганізації населення», «Про оцінку впливу на довкілля», «Про природно-заповідний фонд України», «Про поховання та похоронну справу», Водного кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кодексу цивільного захисту та інших документів чинного законодавства України.

 

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Поштова адреса: вул. Якова Усика, 7, м. Миргород, Полтавська область, 37600, [email protected], тел.: (05355) 5-29-66,  Відділ житлово-комунального господарства.

 

Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщений на веб-сайті Миргородської міської ради за адресою: http://myrgorod.pl.ua/. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

 

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово за адресою: вул. Якова Усика, 7, м. Миргород, Полтавська область, 37600 або на електронну адресу: [email protected]

 

Перелік документів для ознайомлення:

  1. Проект рішення Миргородської міської ради "Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Миргородської міської територіальної громади".
  1. Правила благоустрою територій населених пунктів Миргородської міської територіальної громади.
  2. Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту – рішення Миргородської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Миргородської міської територіальної громади».
ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]