Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Звітування поліцейського офіцера громади
2023-01-17

Поліцейський офіцер громади Олександр Диченко прозвітував про свою діяльність за 2022 рік перед мешканцями Миргородської територіальної громади. Зокрема доповідач поінформував про кількість скоєних кримінальних та адміністративних правопорушень, звернень громадян. Таких задокументовано 96, з яких 13 звернень щодо домашнього насильства, 2 звернення відносно порушень правил благоустрою в населеному пункті, 2 звернення щодо незаконного зберігання виготовлення самогону, 6 звернень у сфері порушень правил дорожнього руху, 6 звернень про  дрібне хуліганство, 1 звернення щодо скоєння дрібної крадіжки. За скоєння вищевказаних адміністративних правопорушень складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Крім того, поліцейським офіцером громади неодноразово проведено право- просвітницькі заходи, зустрічі інформаційного характеру з мешканцями громади  за участю  представників Миргородського бюро правової допомоги та міжнародної благодійної організації «Intersos», спрямовані на підвищення правової обізнаності, профілактику злочинності в громаді та дотримання правопорядку. Поліцейська станція розміщена у селі Хомутець. А  до зони обслуговування поліцейського  входиь майже 10 сіл  громади. Мешканці громади щиро вдячні поліцейському офіцерові громади за сумлінне виконання ним службових обов’язків щодо забезпечення  порядку та охорони прав людини.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]