Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Звіт про діяльність спостережної комісії
2017-03-14

Звіт про діяльність спостережної комісії при виконавчому комітеті Миргородської міської ради за  1 півріччя 2021 року

Спостережна комісія при виконавчому комітеті Миргородської міської ради здійснює свою діяльність згідно постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 р. №1042 "Про внесення змін до Положення про спостережні комісії". Кількість членів спостережної комісії при виконкомі налічує 12 осіб, з яких 6 осіб - представники громадських організацій.

Відповідно постанови КМУ від 10.11.2010 р. №1042 щомісячно проводяться засідання спостережної комісії, до участі в яких залучається Миргородський міськрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України у Полтавській області, Миргородський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, Миргородський міськрайонний центр зайнятості, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління соціального захисту населення, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради, секретарі рад мікрорайонів, представники засобів масової інформації. У 2016 році проведено 12 засідань спостережної комісії.

Відповідно до покладених на спостережну комісію завдань протягом минулого року проведена наступна робота:

- спільно з органами самоорганізації населення, за участю Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління соціального захисту населення, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради проведена робота по соціальній адаптації умовно-достроково звільнених осіб;

- проводилися щоквартальні звірки осіб зазначеної категорії, які перебувають на обліку у відділі поліції. З даними особами проводиться профілактична робота, в разі необхідності встановлюється адміністративний нагляд;

- спільно з Миргородським центром зайнятості вивчалися питання трудової адаптації даної категорії населення, проводилися звірки з метою встановлення достовірної інформації, щодо фактичного забезпечення роботою та перебування на обліку Миргородського МЦЗ умовно-достроково звільнених осіб. Спостережна комісія сприяє створенню додаткових робочих місць, в тому числі і на підприємствах комунальної власності міста для працевлаштування даної категорії осіб.

На основі повідомлень, що надходять із виправних закладів та звірок з відділом поліції ведеться облік осіб умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі. Станом на 15 грудня 2016 року на обліку спостережної комісії перебуває 4 умовно-достроково звільнені особи, потребують працевлаштування – 2 особи, надано допомогу у працевлаштуванні – 2 особам.

         Протягом 2016 року до міста Миргорода прибули після відбуття терміну покарання 25 осіб, всі особи працездатного віку, звернулося до центру зайнятості – 6 осіб, направлено на лікування – 5 осіб (флюорографічне, ультразвукове дослідження), отримали матеріальну (гуманітарну) допомогу – 7 осіб, соціальний патронаж здійснювався стосовно 25 осіб.

Протягом 2016 року спостережною комісією розглянуто 1 подання начальника Миргородського МВ КВІ УДПтС України у Полтавській області майора внутрішньої служби Явтушенка Ю.А. , що вносилося на розгляд Миргородського міськрайонного суду щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання або заміни невідбутої  частини покарання більш м'яким.

На виробничих нарадах секретарів рад мікрорайонів міста проводиться закріплення звільненої особи з місць позбавлення волі за радою мікрорайону для встановлення громадського контролю з боку домових та вуличних комітетів громадян відповідної ради мікрорайону.

Комісія у складі секретаря відповідної ради мікрорайону, голови вуличного або домового комітету, дільничного інспектора поліції та представника територіального центру соціального захисту населення обстежують умови проживання осіб, що протягом року прибувають з місць позбавлення волі до міста Миргорода.

Щопівріччя на засіданнях спостережної комісії заслуховуються звіти голів рад мікрорайонів щодо встановлення громадського контролю за особами, які перебувають на обліку та їх соціальної адаптації.

Проводиться активна робота, спрямована на висвітлення проблем соціальної реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, у засобах масової інформації та на офіційному сайті міста Миргорода.

Протягом 2016 року спостережна комісія інформувала населення міста Миргорода в ЗМІ місцевої сфери розповсюдження про таку роботу:

- звіт про діяльність спостережної комісії при виконавчому комітеті Миргородської міської ради за 2015 рік (міська газета "Миргород - наш дім" від 17.03.2016 року);

- звіт про діяльність спостережної комісії при виконавчому комітеті Миргородської міської ради за 1 півріччя 2016 року (міська газета "Миргород - наш дім" від 07.06.2016 року).

- оголошення громадянам міста про діяльність спостережної комісії при виконавчому комітеті Миргородської міської ради (міська газета "Миргород - наш дім" від 07.06.2016 року).

З метою уникнення виникнення конфліктних ситуацій та попередження рецидивних випадків скоєння злочинів для осіб, що умовно-достроково звільнені з місць позбавлення волі, на виконання Постанови спостережної комісії підготовлено та розміщено секретарями рад мікрорайонів м. Миргорода в доступних місцях міста інформативні листи, що висвітлюють роботу уповноваженого органу, контактні дані уповноважених осіб, що проводять особистий прийом засуджених, розглядають їх звернення, приймають за ними рішення, надають різноманітні інформаційні, соціально–економічні, соціально–педагогічні та психологічні послуги.

До уваги жителів міста!

 

            Шановні громадяни, важливим аспектом в поверненні до нормального життя людей, які відбули покарання за вчинені злочини, є участь суспільства в їх соціальній адаптації.

            Доводимо до Вашого відома, що на території міста функціонує Спостережна комісія при виконавчому комітеті Миргородської міської ради, яку очолює заступник міського голови Кірпосенко К.О.

            Одними із завдань спостережної комісії є:

  • організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання;
  • організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання;
  •  надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

            Головою спостережної комісії, без відриву від роботи, проводиться особистий прийом колишніх засуджених, які мешкають на території міста Миргорода, їх близьких та рідних, в будь-який робочий час тижня за адресою: м. Миргород, вул. Незалежності, 17, каб.17

                 (контактний телефон 5-22-94).

К.О. Кірпосенко,

Голова спостережної комісії,

заступник міського голови

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]