Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Звернення голови Мигородської районної ради Наталії Гирки до Дня міста та Дня визволення
2022-09-18

Вітаю вас із Днем міста та 79-ю річницею визволення від нацистських загарбників у Другій світовій війні! Ми з вами низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, а також складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати країну з руїн. Ми згадуємо всіх, чиї життя обірвала війна.

Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Сьогодні Україна звільняє свої землі від нових фашистів. Висловлюю вдячність військовослужбовцям, учасникам добровольчих формувань, волонтерам, благодійникам, усім, хто на місцях своєю наполегливою працею робить внесок у перемогу над ворогом і наближає її щодня. 

Чорні звістки про смерть на війні з рашистами час від часу надходять до наших міст і сіл. Із болем у серці всією громадою ми проводжаємо в останню путь воїнів, які поклали свої життя на вівтар нашої перемоги і нашого миру. Їхні імена назавжди вписані в історію сучасної України, для нас вони стали Героями. 

Цього року святкування проходять у форматі благодійних концертів, вшанування пам’яті полеглих воїнів. Зараз не до гучних святкувань, проте ми єдині у своєму прагненні здолати рашизм на нашій землі.

З днем міста, дорогі земляки! Наснаги та витримки нам усім на шляху до ПЕРЕМОГИ! Бажаю всім жителям громади добра і здоров'я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля зміцнення та процвітання Миргородського краю та України.

 

З повагою

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]