Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч студентів Університету III віку з юристом
2023-09-18

У Територіальному центрі для студентів Університету III віку відбувся плановий захід – зустріч із юристкою Миргородського бюро правової допомоги Діаною Пащенко під назвою “Основи спадкового права для спадкоємця та спадкодавця”. Пані Діана чітко і доступно розповіла про види спадкування за заповітом та за законом, заповіту за умовою, звернула увагу на право деяких осіб на обов’язкову частку у спадщині, розповіла про черги спадкування та наголосила на строках прийняття спадщини. А ще навела приклади із практики, коли спори вирішувалися у досудовому та судовому порядку.

     Підопічні Територіального центру активно задавали питання щодо договору дарування, різниці заповіту та договору довічного утримання, черговості спадкоємців за договором оренди земельної ділянки в разі смерті орендодавця, на які отримали вичерпні відповіді. Наприкінці лекції кожен слухач мав можливість звернутись до юристки за індивідуальною консультацією. Учасникам заходу було роздано відповідні інформаційно – роз’яснювальні матеріали і запрошено на юридичне консультування до Миргородського бюро правової допомоги.  Щиро дякуємо пані Діані за цікаву та змістовну лекцію, та за підвищення правової свідомості студентів Університету III віку, повідомили у Терцентрі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]