Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Запрошуємо на Міжнародну конференцію з розвитку медичного туризму
2019-08-02

Запрошуємо  представників санаторно-курортних закладів Миргорода взяти участь у Міжнародній конференції щодо розвитку медичного туризму, курортів та рекреації, в рамках роботи Першого форуму медичного та оздоровчого туризму Львівського регіону, що відбудеться 08 серпня 2019 року.

Конференція організована Мінекономрозвитку спільно з Львівською облдержадміністрацією за підтримки Української Асоціації Медичного туризму та Голови Глобальної Асоціації Медичного туризму.

Під час Конференції заплановано проведення панельної дискусії «Україна на світовій карті медичного туризму» та В2В зустрічі за участі провідних установ, що надають медичні послуги (санаторії, медичні центри, клініки, лікарні, реабілітаційні та діагностичні центри), а також потенційних покупців медичних послуг (посередників) з країн Перської Затоки (Саудівська Аравія, Катар, Бахрейн, ОАЕ, Кувейт), Середньої Азії та Кавказу, провайдерів з медичного туризму, представників медіа, спеціалізованих інтернет-платформ та друкованих видань.

Місце проведення заходу: готельний комплекс «Edem Resort Medical & Spa», c.Стрілки Перемишлянського р-ну Львівської області. Початок роботи Конференції о 10:00. Трансферт до місця призначення від Львівської обласної державної адміністрації, м.Львів, вул.Винниченка,18 з 8.00 до 9.00 год.

Реєстрація учасників Конференції здійснюється за посиланням https://forms.gle/FDnmjY1RgJFEf78XA у термін до 02.08.2019.

 

Відділ економічного прогнозування та туризму

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]