Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Загальноміське прибирання
2017-04-08

08 квітня у Миргороді організували генеральне прибирання. Попри прохолодну погоду бажання зробити Миргород чистим згуртувало містян у день благоустрою. У рамках відповідних заходів та санітарної очистки міської території було прибрано від сміття значні ділянки та висаджено дерева і кущі. Небайдужі мешканці долучилися до упорядкування парків, скверів, набережної річки, прибудинкових територій, дитячих, спортивних майданчиків, прибирання вулиць, доріг, тротуарів, транспорту, братських могил та меморіальних комплексів.

Представники трудових колективів працювали по локаціях, на які міську територію розподілили раніше координатори загальноміської акції. Працівники міськвиконкому наводили лад на території набережної "Тарілочка". За словами керуючої справами виконавчого комітету Антоніни Нікітченко, спільні заходи не лише сприяють благоустрою та озелененню території, а, насамперед, підвищують рівень екологічної культури та виховують в підростаючого покоління дбайливе ставлення до природи.

Усі, хто долучився до генерального прибирання міста 08 квітня, працювали активно і згуртовано. Кожен учасник суботника уболіває за своє рідне місто, бо хоче жити у чистому і зеленому Миргороді.

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]