Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Забезпечуємо продовольчу безпеку разом з USAID АГРО!
2022-09-23

Навесні в Україні запрацювала програма підтримки від USAID АГРО спільно з асоціацією «Ягідництво України». Її ключова мета - дати українцям змогу забезпечити себе їжею навіть у найскрутніші часи, забезпечити продовольчу безпеку країни в умовах війни, щоб кожен українець міг самостійно виростити для себе та своєї родини овочі на городі, дачі чи навіть на клумбі біля багатоповерхівки.

Але українці пішли далі – вони вирощують урожай не лише для себе, а й для тих, хто цього потребує – наших військових та переселенців. У Миргородській громаді також виростили і передали захисникам сотні кілограмів овочів. Відвозять продукти до волонтерських центрів, де будуть готувати "сухі борщі" та інші енергетичні смаколики для воїнів.

Завдяки благодійній підтримці міжнародної спільноти наша громада отримала в межах проєкту посадковий матеріал насіння городництва. Учасників програми жартома назвали «городні війська», адже поки наші захисники боронять кордони України від окупантів, українці в тилу плекають цю перемогу на городах. До лав городніх військ стали чимало місцевих жителів, які разом з внутрішньо переміщеними людьми працювали залюбки на своїх земельних ділянках. Загалом громада отримала 171 набір.

Нині городники збирають на диво рясні врожаї. Зібрали кабачки, огірки, помідори, цибулю та активно робили запаси на зиму. Консервують та солять городину. На підході буряки, морква та капуста. Вирощеною продукцією діляться з сусідами та підтримують військових. Відвозять на передову свіжі овочі та консерви - підгодовують наших захисників. Господарочки долучаються до лав волонтерів та беруться за виготовлення сухих продуктових борщових наборів.

Разом до перемоги! Свято віримо, що вона буде уже скоро!

Відділ підприємництва торгівлі та агропромислового комплексу

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  6 грудня 2023 року

     
     
Скликається виконком

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 20 грудня 2023 року о 9.00

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]