Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Вшанували пам’ять Героя Олександра Зубченка
2022-01-21

У межах вшанування пам'яті захисників, які віддали життя за територіальну цілісність і незалежність України, на фасаді Миргородського ПТУ №44 відкрили меморіальну дошку миргородцю, випускнику цього закладу Олександру Зубченку.

"Наш земляк, разом з багатьма захисниками Батьківщини, долучився до Небесного Легіону патріотів України - віддав найдорожче і найцінніше – своє юне життя, щоб над Україною засяяло сонце миру і спокою. Подяка батькам, які виховали такого патріота, та вічна пам'ять усім полеглим Героям. Меморіальна дошка на училищі, в якому навчався Олександр, буде вічним нагадуванням про героїзм захисників України", -  зазначив у промові секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій.

Олександр Миколайович народився 04 червня 1990 року в смт. Диканька Полтавської області. З 1991 року проживав у м. Миргороді, де і пройшло його дитинство та юність за шкільними партами другої та третьої шкіл. У  ПТУ №44 він здобув професію  електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування. Після навчання працював в службі охорони, згодом - слюсарем по ремонту автомобілів на Миргородському хлібозаводі. Із березня 2017 року служив в українській добровольчій армії. 10 грудня 2017 року Олександр загинув під час мінометного обстрілу с. Мар'їнка. Поховали його на Алеї Героїв у Миргороді.

На 37–й сесії Миргородської міської ради депутати підтримали рішення щодо надання звання „Почесний громадянин міста Миргорода” (посмертно) Зубченку Олександру Миколайовичу. 

Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 липня 2024 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]