Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді відкрили соціальне підприємство "Промінь надії"
2017-11-20

У рамках проекту «Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах»  у Миргороді відкрили соціальне підприємство «Промінь надії» за участі директора Корпусу миру США в Україні Денні Робертсона.

Проект реалізується Миргородською міською молодіжною громадською організацією «За нами майбутнє», центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Миргородської міської ради, де працює волонтер Корпусу миру США в Україні Роксана Мартінез, за фінансової підтримки Корпусу миру СІЛА в Україні, програми РЕРРАН та за сприяння Миргородської міської ради, благодійної організації «Світло надії», соціального підприємства «Навчально - виробничий центр».

За словами директора Корпусу миру США в Україні Денні Робертсона, проект забезпечує комплексний підхід до соціальної реабілітації осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, шляхом проведення профорієнтаційних інтерактивних тренінгів, а також створення соціального підприємства для подальшого працевлаштування учасниць проекту. Як розповів директор Центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді Володимир Кір'ян, у рамках реалізації проекту було організовано низку тренінгів, спрямованих на надання психологічної та інформаційної підтримки учасницям, підвищення їх мотивації до працевлаштування, подоланні бар'єрів, викликаних стигматизацією та дискримінаціє. Також тренінги дозволили підвищити знання учасниць щодо їх прав та можливостей, у тому числі в сфері трудових відносин, а також сприяли зниженню рівня їх тривожності та підвищенню адаптивних навичок в колективі. За словами міського голови Сергія Соломахи, така модель соціального підприємництва для Миргорода є новою. Її поява сприятиме становленню суспільного добробуту та покращенню соціального клімату в місті. Створення соціального підприємства дає реальну можливість для надання 12 робочих місць людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, що дозволить достатню забезпечити їх соціальну активність, подолати проблему психологічної адаптації, підвищити відчуття власної значимості та працювати з користю для себе та громади. Прибуток соціального підприємства буде спрямовуватися на реалізацію соціально значущих проектів громади міста. Загальна вартість проекту становить 22460 доларів США, із них грантові кошти надані урядом США -16534 доларів США та власний внесок громади Миргорода - 5926 доларів США.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net