Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді перевіряють укриття у дитсадках і школах
2022-08-18

У Миргороді перевіряють стан укриттів до початку нового навчального року. Голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін,  його заступниця Катерина Рижеченко, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, перший заступник міського голови Олександр Острянин, начальник Миргородської РВА Віталій Дяківнич, начальник управління освіти, молоді та спорту Тетяна Колибельнік оглянули три школи й дитсадок. Мета таких перевірок - пересвідчитися, що до основного питання цього навчального року – безпеки дітей – школи, які планують працювати офлайн і змішано, підійшли з усією відповідальністю. За словами Дмитра Луніна, якісною освітою мають бути забезпечені всі діти, незалежно від формату навчання. Якщо заняття проводитимуть офлайн, то в школі чи садочку насамперед має бути безпечно. Це – пріоритет.

У  Миргороді відвідали три школи і садочок. Останній нині майже на половину заповнений дітьми. Серед вихованців садочка - і дітки переселенців. Укриття нині дообладнують, воно може вмістити не тільки малечу, а й кількасот школярів із сусіднього ліцею.

Сергій Соломаха говорить, щона ремронти укриттів було виділено  бюджетні кошти. Їх ще освоюють. А в школах завершують визначатися з форматом навчання: попередньо обрали змішану модель. Водночас ще проводять збори з батьками, покажуть їм укриття і  тоді буде ухвалено остаточне рішення.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
     
Змінено час засідання виконавчого комітету!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 24 липня 2024 року о 8:30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]