Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У "Ліску" організували толоку
2019-04-22

Благоустрій міста – це спільна справа, тому ми повинні докладати всі зусилля та дбати про нього. Навіть найменша дрібничка, зроблена у цьому плані комунальними службами чи небайдужими жителями, принесе користь та зробить місто кращим. У мікрорайоні "Лісок" 20 квітня, у День  загальноміської толоки, влаштували прибирання набережної Хоролу.

На прибирання зони відпочинку зібралися голови вуличних комітетів, депутати міської ради: Оксана Денисенко, Андрій Сіряк, Анатолій Вороновський, голова ради мікрорайону Олексій Ставицький та інші небайдужі жителі. Згуртовано вони навели лад на березі, посадили дерева. Учасники громадських ініціатив "Миргородська толока" та "Миргород –місто еко-торбинок" вручили найактивнішим  учасникам толоки фартухи "Миргород, дій – створюй місто мрій!" садовий інвентар та еко-торбинки.

Як приємно і важливо робити добрі справи. Завдяки спонсорській підтримці СП "Промінь надії" та міській програмі МАГ   весняна толока пройшла на висому рівні. 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]