Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Туберкульоз. Знай, стережись, не бійся!»
2019-04-09

Туберкульоз! Ця хвороба займає особливе місце серед соціальних і медичних проблем людства, так як вона не ліквідована в жодній країні світу. Щоденно у нас в Україні виявляють приблизно 82 нових випадків захворювання та 30 хворих гине. Небезпека полягає в тому, що можливе зараження збудником, який стійкий до протитуберкульозних препаратів. Запобігання поширенню нових та поверненню старих, вже відомих видів інфекційних захворювань, набуло глобального значення. Все частіше з’являються нові різновидності «старих» вірусів, здатних протистояти медикаментам, що раніше знешкоджували їх. У сучасному світі туберкульоз, як і інші хвороби, може швидко стати загрозою для кожної людини.

Пропаганді здорового способу життя, профілактиці захворювань на туберкульоз були присвячені лекції «Туберкульоз. Знай, стережись, не бійся!» фахівця із соціальної роботи центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Лавицької С.М. та представника БО «Світло надії» Галібіної Н.В. Безробітні міськрайонного центру зайнятості, учні ПТУ – 44 прослухали лекції та переглянули відеоматеріали, в яких в доступній формі розповідається про туберкульоз та методи його профілактики.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]