Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Сучасні технології та послуги соціального значення
2024-02-27

З 19 по 23 лютого у м. Одеса відбувся тренінг для спеціалістів установ соціальної сфери з пілотних громад Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на тему: «Сучасні технології та послуги соціального значення (зокрема реабілітації в умовах воєнного стану, кейс – менеджменту постраждалих). Найкращі практики запровадження та надання». В рамках Проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір».

На заході зібралися учасники з 7 областей України. Представниками від Миргородської міської територіальної громади були: заступник директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради Тетяна Смутко та головний спеціаліст Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради Ольга Арсенюк. 

Метою візиту є ознайомлення із передовим досвідом закладів соціального обслуговування населення м. Одеси, які успішно реалізують інклюзивні програми та технології в соціальних та реабілітаційних установах.

Захід проведений за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

ОГОЛОШЕННЯ
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 20 травня 2024 року

     
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]