Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Спортсмени громади успішно виступили на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат
2023-03-20

16-19 березня на спортивній базі університету "Полтавська політехніка" проходив чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат. Миргородську громаду представляли 7 спортсменів, а саме: Горєлов Єгор - учень Миргородської гімназії Гелікон, учні Хомутецької гімназії: Мащенко Олександр, Таранець Богдан, Ксьонз Костянтин, Безклубий Денис, студенти ВСП "Хомутецький фаховий коледж ПДАУ": Халтигіна Руслана, Олександр Кононенко. Наші земляки вже традиційно продемонстрували успішний виступ.

Особисті досягнення спортсменів: Горєлов Єгор - 3 місце в  ривку, 3 місце в поштову гирь довгим циклом; Ксьонз Костянтин - 3 місце в поштовху, 1 місце в ривку, 1 місце в сумі двоборства, 2 місце в поштовху гирь довгим циклом; Безклубий Денис - 3 місце в сумі двоборства; Кононенко Олександр - 1 місце в поштовху, 1 місце в ривку, 1 місце в сумі двоборства,1 місце в командній естафеті,1 місце в поштовху гирь довгим циклом. Кононенка Олександра за результатами змагань відібрано в збірну України для участі в чемпіонаті Європи, що  відбудеться в квітні.  Вітаємо наших  гирьовиків і бажаємо нових досягнень!

Спортсмени секції та тренер щиро вдячні за підтримку директору ДЮСШ Вікторії Макушенко та директору ВСП Хомутецький фаховий коледж ПДАУ Сергію Шинкаренко за спортивну базу для підготовки до змагань. 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 травня 2024 року

     
     
ДО ВІДОМУ ГРОМАДЯН!!!

Комунальне підприємство «Спецкомунтранс» повідомляє:

     
     
Оновлено переліки боржників до бюджету громади

За інформацією податкової служби, 5966 жителів громади станом на 1 травня 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 17,6 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]