Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Розвиток дитячого велотуризму в Миргороді
2017-11-09

Дитячий гурток велосипедного туризму в Миргороді – позашкільний осередок для активного відпочинку, де популяризують екологічний транспорт та вчать ним керувати. Він працює при «Станції юних туристів» з вересня 2016 року. Гурток під керівництвом Олександра Бельдія відвідують діти віком від 7 до 14 років. Вихованці вже показали гідний результат на обласних змаганнях з велосипедного туризму. Але технічний стан велосипедів, які були запропоновані організаторами змагань, не дали можливість нашим вихованцям розкрити свій потенціал.

Завдяки реалізації проекту "Дитячий гурток велосипедного туризму" за програмою "Місто активних громадян" вдалося поліпшити матеріально-технічну базу цього гуртка: було закуплено 4 велосипеди для двох вікових груп від 7 до 11 років та  від 11 до 14 років. За словами Олександра Бельдія, нові велосипеди, які відповідають технічному регламенту та вимогам техніки безпеки, будуть задіяні не тільки в тренувальному процесі, який позитивно вплине на вихованців велосипедного гуртка, а і в змаганнях. А ще, більше гуртківців, які не мають власного велосипеда, зможуть брати участь у велосипедних подорожах.

Олександр Бельдій пояснює, в Україні складна ситуація з фізичним вихованням дітей. За статистичними даними охорони здоров’я України, більш ніж 80% підлітків мають різні відхилення за станом здоров’я. Зниження рухливої активності привело до негативних наслідків, а саме – розвиток хронічних захворювань. Рішенням проблеми може стати велосипедний туризм. Велосипедний туризм – це екологічно чистий вид спортивного туризму, завдяки якому дитина може покращити свій фізичний стан. Відповідно до статистики, у дітей, які займаються велосипедним туризмом, немає відхилень у розвитку таких важливих органів, як серце та легені. Велосипедні тури приваблюють як відчуттям швидкості, свободи, цікавими екскурсіями, швидкою зміною розмаїття ландшафтів так і безліччю природних та історико-культурних пам’яток України. Активний відпочинок на свіжому повітрі дає можливість не тільки сформувати здоровий організм дитини, а й відчути гармонію з природою. Для велотуризму доступні майже усі території, куди частенько неможливо доїхати на автомобілі.

Вартість проекту "Дитячий гурток велосипедного туризму" становить 23500 грн., з яких 19975 грн. - бюджетні кошти та 3525 грн., - співфінансування  ініціативної групи.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 12 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
     
Особистий прийом громадян

15 липня 2024 року з 16:00  до 17:00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) керуюча справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніна Борисівна проводитиме особистий прийом громадян.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]