Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Реорганізація комунальних підприємств у "Тепловодсервіс"
2023-05-25

Серед широко обговорюваних питань 32-ї сесії, яка відбулася 24 травня, була тема реорганізації комунальних підприємств "Миргородводоканал" та "Миргородтеплоенерго". Таку ініціативу розглядають  вже давно. Крім того,  рішення про об'єднання  підприємств у "Тепловодсервіс" виникло через ідентичність підприємств та чималі витрати на  утримання адмінперсоналу. За коментарем міського голови Сергія Соломахи, це питання треба розглядати у перспективі та відходити від радянської методології. Головна мета – зменшити залежність від природного газу та переходити на альтернативні джерела енергії.

Після жвавого обговорення вцілому  рішення було ухвалено з додатковою пропозицією депутата Михайла Лавицького щодо надання фінансового звіту керівників обох підприємств за роки роботи. Відповідно до рішення, виконувати обов'язки директора підприємства "Тепловодсервіс" буде Микола Собівчак.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]