Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Ремонтні роботи на стадіоні
2016-12-28

Покрівлю над стадіоном «Старт» оперативно ремонтують. Роботи з реконструкції даху підтрибунного приміщення головної спортивної бази міста виконують завдяки клопотанню народного депутата Олега Кулініча, - розповів завідувач спорткомплексом Юрій Маклак. Кошти державної субвенції 1 мільйон 300 тисяч гривень, що отримало місто, треба освоїти вже до кінця поточного року.

Наявність сучасної, а головне надійної покрівлі, що не протікає та є енергоефективною, дасть можливість вже найближчим часом проводити роботи по капітальному ремонту підтрибунних  приміщень. Крім того, за кошти державної субвенції планують замінити двері та вікна, модернізувати систему теплопостачання. Аби перетворити стадіон «Старт» на справді комфортне місце для тренувань та проведення спортивних змагань, у 2017-ому на його ремонт будуть залучені додаткові кошти з міського та державного бюджетів.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net