Про це повідомив керівник Миргородського відділу поліції Володимир Река на зустрічі з представникам ЗМІ. Програма «Безпечне місто», у рамках якої в Миргороді було встановлено 18 камер відеоспостереження допомагає ефективніше працювати правоохоронцям. У 2017 році завдяки саме цьому проекту вдалося розкрити вже 3 пограбування. А у 2016 – знайти винуватців 9 таких злочинів. Володимир Река повідомив, що для придбання додаткового обладнання, котре дозволить правоохоронцям контролювати всі виїзди з міста, на сесії міської ради, за рішенням депутатів, було виділено додатково 200 тис. гривень.
Під час прес-конференції з головним правоохоронцем міста представники ЗМІ цікавилися криміногенною ситуацією та розкриттям злочинів. За словами начальник Миргородського відділу поліції Володимир Река, протягом поточного року зловмисники скоїли 79 грабежів з помешкань громадян. За статистикою, квартири грабують рідше, ніж приватні будинки. Із 79 грабежів, вчинених цього року, квартирних – усього чотири. Хоча, зауважує начальник Миргородського відділу поліції Володимир Река, принципової різниці для злочинців немає. І така статистика аж ніяк не гарантує безпеки мешканцям багатоповерхівок.
До незаконної операції грабіжники в останні роки готуються дуже ретельно – обирають «жертву», вивчають її спосіб життя, звички та робочий графік усіх членів сім’ї. Часто, попереджає Володимир Река, громадяни самі спрощують роботу крадіям, обговорюючи в соціальних мережах перспективні плани. Розслідувати подібні справи - складно, констатував Володимир Река. Найперше тому, що знайти свідків події вдається не часто. Щоправда, затримавши одну злочинну групу, можна розкрити одразу 5-6 пограбувань. Звучали на прес-конференції також інші запитання. Зокрема, журналістів цікавила позиція миргородських правоохоронців щодо діяльності в місті заборонених законом гральних закладів. За словами Володимира Реки, наразі проводяться оперативні заходи, спрямовані на припинення діяльності гральних закладів та пообіцяв інформувати громадськість про результати перевірок.