Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про зміни у правилах призначення житлових субсидій
2021-06-03

02 червня 2021 року у читальній залі Публічної бібліотеки для дорослих ім. Д. Гурамішвілі відбувся плановий захід – зустріч із начальником відділу грошових виплат та компенсацій Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради Галиною Савенковою на тему: «Зміни у правилах призначення житлових субсидій». Галина Володимирівна розповіла підопічним Територіального центру про умови отримання субсидії на літній період та про зміни, які відбулися з 01 травня 2021 року про призначення субсидій, оскільки правила і надання кардинально змінилися. Зокрема вона наголосила, що при призначенні житлової субсидії тепер враховуються майновий стан громадян, зайнятість та доходи членів сімей домогосподарств, які там зареєстровані.

Студенти Університету III віку задавали багато запитань Галині Володимирівні, на які вона надала кваліфіковані та обґрунтовані відповіді. Лекція пройшла цікаво і змістовно. Отримана інформація була дуже доступною та зрозумілою для підопічних Територіального центру. Наприкінці зустрічі вони мали змогу отримати індивідуальні консультації. Щиро дякуємо Галині Савенковій за змістовну і корисну лекцію для слухачів Університету III віку, розповіли студенти.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
     
Змінено час засідання виконавчого комітету!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 24 липня 2024 року о 8:30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]